doseray

DEPOLAMA-DOZAJ-TRANSFER  

 

SULTAN MAKİNA LTD.ŞTİ.

+90-226 353 21 21

Çalışma Saatleri: 08.00-18.00

wam filtre, proses filtresi

Toz Tutma

 

wam filte, wam jet pulse filtre

Sistemler

Neden WAM® Filtreyi Tercih Etmeliyiz?

Filtre elemanları ve filtre prosesleri tamamı ile belli bir mühendislik çalışması sonucunda açığa çıkmaktadır. Kullanılacak filtrenin tipi, modeli, uyumluluğu tamamı ile prosesle ilgilidir. Oysa görünen o dur ki ülkemizde üreticiler, tek filtre elemanını ve tipini her yerde kullanmaktadırlar. Aslında burada doğru olan uygun filtre ve filtre elemanını kullanmaktır. Wam bu konuda gerekli olan tüm çeşitliliği bize sağlamaktadır. Her ne kadar ilk bakışta ithal olarak görülse de. Ömrü, düzenli çalışması ve sorunsuz çalışmasının getirdiği zaman tasarrufu ve gereksiz insan gücü düşünüldüğünde tercih nedeni olduğu aşikardır. Özellikle kritik noktalarda, yeni proje ve tasarım çalışmalarındaki açık CAD/CAM desteği ve yedek parçanın temini de söz konusu olduğunda dünyanın 53 ülkesinde çok yaygın olarak kullanılan WAM , eğer yeni bir filtreye ihtiyacımız varsa üzerinde düşünülmesi gereken markaların başında gelmektedir.

Bizler bu bilgi ve nosyon eşliğinde Wam'ın tüm filtre ve ekipmanlarını WAMEURASIA partnerliğinde ülkemiz sanayicilerine sunmaktayız.

WAMFLO      sİLOTOP

WAM-SILOTOP® FİLTRE KULLANIM ALANLARI

-Çimento Siloları,-Kalsit Siloları,-Alçı Siloları,-Proses PVC,Toz Depolama Siloları için uygun bir silo filtre tipidir.Üç yollu selenoid vanalı,Korozyona mukaivim aluminyum hava kollektörü, Menteşeli rahat açılır kapak tipi ile rahat filtre elemanı değiştirme.POLYPLEAT,Eliptik Torbalı,Yuvarlak torbalı ve Yuvarlak kartuşlu filtre tipi.
WAM-DRYBATCH®-DUSTSHAKE® FİLTRE KULLANIM ALANLARI
Proses Filtresi olarak genellikle yüksek temizleme alanlından dolayı tercih edilmelidir.45-70m2 arasında temizleme alanına sahiptir.Üzerindeki yüksek debili fanı ile fabrika içi veya yüksek kapasiteli toz emişi için kullanılabilir.Klepe Hava Kilidi,Helezonla toz boşaltmaya uygundur.
WAM-WAMAIR® FİLTRE KULLANIM ALANLARI
-Çimento Siloları
-Kalsit Siloları
-Alçı Siloları
-Proses PVC,Toz Depolama Siloları

WAM-HOPPERJET® KULLANIM ALANLARI

Küçük filtreleme alanından dolayı rijit bir yapıya sahiptir.Genellikle bunker üstlerinde,Dozaj kefelerinde veya negatif pozitif basınç barındırmayan kaplarda kullanılabilir.Atmosferik uygulamalar için uygundur.
WAM-WAMFLO® FİLTRE KULLANIM ALANLARI
Genellikle yüksek filtreleme yüzeyi ve düşük yükseklikler için tercih edilir.Proses Filtresi-Silo filtresi olarak ve Negatif Basınç ve Pozitif basınç hatlarında hava tahliyesi için kullanılabilir.Üç yollu selenoid vanalı,Korozyona mukaivim aluminyum hava kollektörü, Menteşeli rahat açılır kapak tipi ile rahat filtre elemanı değiştirme.POLYPLEAT,Eliptik Torbalı,Yuvarlak torbalı ve Yuvarlak kartuşlu filtre tipi.
WAM-WAM WAMECO® FİLTRE (Fanlı-Fansız)
-Yukarıda adı geçen tüm proses silolarında kullanılabileceği gibi fanlı olarak bunker,mixer üstlerinde de kullanılıp tozun emilmesini sağlar böylece toz ortama yayılamaz.
Ayrıca WAMECO,WAMFLO,HOPPERJET,WAMFLO serisi filtreler, uygulamaya göre ATEX olarak da temin edilebilir.Bunun yanında tüm filtrelerimiz FDA onaylı gıda proseslerinde kullanılacak şekilde çeşitlilik göstermektedir.

TOZSUZLAŞTIRMAPROSESLERİ

Tasarım ve imalatlarımızdaki ana prensip,  endüstriyel tesisler için yüksek dayanıma sahip ürünler üretmektir.

WAM 
FİLTRE SİSTEMLERİ

filtre kartuş
 • WAM SILOTOP FİLTRE KULLANIM ALANLARI
  -Çimento Siloları
  -Kalsit Siloları
  -Alçı Siloları
  -Proses PVC,Toz Depolama Siloları
  WAM Silotop Silo Filtre ve Genel Özellikleri
  SILOTOP SERIES R02 Silo üstü 800mm çap
  POLYPLEAT Filtre Kartuşları
  Jet Temizleme Modülü, Elktronik Timer
  Flanşlı kolay takılabilir ve rijit yapı,Rahat sökülebilir filtre kartuşları
  3 lü selenoid valf grubu
  AISI304 paslanmaz inox filtre gövdesi

 • SİLOTOP-WAMECO-HOPPERJET-WAMFLO-WAMAIR-WAMECO-DUSTSHAKE Wamgroup-Italy ve Türkiye ithalatçısı WAM EURASIA Makinanın in tescilli markasıdır.

  Etiketler:wam filtre,wam silotop,wamflo,wam filtre yedek,wam satış,wam silotop, wameco
DAHA FAZLASI