DOSERAY

DEPOLAMA-DOZAJ-TRANSFER  

 

Sultan Makina Ltd.Sti.

+90-226 353 21 21

info@doseray.com

vibro konveyör

 

Vibro Konveyörler
S
tandart tozlar, granüller, peletler ve daha büyük ürünler gibi çok çeşitli kırılgan ürünleri taşımak için en ideal çözüm yolu.
vibrsayon konveyor

Vibrasyonlu Götürücü

Titreşimli Konveyörler az bakım gerektirir, malzemelerin tamamen boşaltılmasını sağlar, dökülme ve kirlenmeyi önler.

Vibro Konveyörler - Vibrasyonlu konveyörler Nasıl Çalışır?

Titreşimli konveyörler diğer adıyla vibrasyonlu konveyörler, aglomere, hazır ve standart tozlar, granüller, peletler ve daha büyük ürünler gibi çok çeşitli kırılgan ürünleri taşımak için idealdir ve kimya, ilaç ve gıda endüstrilerine  yaygın olarka kullanılırlar. Titreşim teknolojisinin sunduğu son derece hassas kullanım ve ürünün asla hareketli parçalarla temas etmemesi nedeniyle ürün bozulması neredeyse ortadan kalkar ve güvenli bir transfer ortamı sağlar.  Ayrıca doğrusal hareketli tireşimli konveyörler, malzemelerinizi ölçmek ve transfer etmek için basit ve verimli bir yol sunar.Transfer işlemi yapılırken ayrıştırma ve eleme işlemi de beraber yapılır. Kimyadan madenciliğe, gıdadan ilaç sanayiine kadar geniş bir kullanım alanına ve ölçeğine sahiptir.

 

Kendi içinde kapalı ve açık olarak sistemsel olarak ikiye ayrılırlar. Bu açık veya kapalı üniteler, boyut ve yığın yoğunluğundan bağımsız olarak neredeyse her türlü malzemeyi güvenilir ve ekonomik bir şekilde transfer etme kabiliyetindedir.  Düşük maliyetli,basit  ve verimli bir yapıya sahiptir. Malzemeyi bozabilecek, sızıntı yapabilecek veya bakım gerektirebilecek hiçbir helezon, yatak veya conta yoktur.

Açık ve Kapalı Titreşimli Konveyörler
Vibro Konveyörler, ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde tasarlanabilir. Tüp veya dikdörtgen şeklinde olabilirler ve ikincisi açık veya kapalı bir tasarımda olabilir. Tüm tasarımlarda çift yönlü taşıma çözümleri mevcuttur. Açık olan vibro götürücülerin tahrik kısmı bazen elektromanyetik de olabilir. Elektromanyetik vibra götürücüler genellikle düşük kapasiteli ,dozaj ve tartım proseslerinde kullanılır.

Genel olarak vibro konveyörlerimiz, örneğin gıda, süt ve beslenme endüstrileri gibi birçok endüstride hizmet verir ve sıhhi tasarımlara sahiptir. Titreşimli konveyörler, ıslak, kuru, ılık, yağlı, donmuş, higroskopik ve oksijen emici gibi ürün özellikleriyle çalışmaya uygundur. Aynı anda yayma, soğutma, ısıtma, boşaltma, dağıtım, kurutma, sınıflandırma, toz alma ve birleştirme ile de iletebilirler.vibrasyonlu götürücü konveyör
PDF KATALOG

Virbrasyonlu Konveyörün Avantajları

Vibro Konveyörler , Sağlam ve uzun ömürlüdür.
Kolay ayarlanabilir,devreye alınabir ve temizlenebilir.
Güvenilir işletme yapısına sahiptir.
Çok fazla ekipman içermediği için bakım kolaylığına sahiptir.Kapalı tekne, dökülmeyi ve kirlenmeyi önleyerek çalışma alanınızı temiz tutar.
Büyük veya küçük, sıcak veya soğuk her türlü malzemeyi işleyebilir.
Taşıma sırasında ısıtma, soğutma, kurutma vb. diğer işlemleri yapmak mümkündür.Cidarlı olarak üretilebilirler.


Elektromanyetik konveyörler

Söz konusu vibratörler değişken frekanslarda , kısa mesafelerde dozaj,taşıma ve eleme yapmak için kullanılırlar. Özellikle Gıda, ilaç, kimya gibi sanayi sektörlerde granür ve toz ürünlerin dozajlama veya elenmesinde yaygın bir kullanıma sahiptir. Kapasite ve üzerindeki yüke göre birden fazla doğrusal olarak tek ekipmanda çalışabilir.

elektromanyetik vibrsayonlu konveyör

 

Özel Dizayn Vibro Konveyörler

Prosesinizin durumuna göre aşınmaya karşı , sıcaklığa duyarlı, yüksek kapasiteli vs özelliklerde spesifik vibro konveyör çözümleri üretiyoruz.


Prosesiniz Kontrol Altında

vibrsayonlu götürücü

Firmamız, besleyici tekne genişliği 1/span>00 mm’den 320 mm ye kadar, besleyici boyu 300 mm’den 6.000 mm ye kadar değişik ebatlarda vibro besleyiciler imal yeteneğine sahiptir.Kapasiteleri ise prose şartlarına göre değişkenlik göstermektedir.

 

 

  • Etiketler:vibrasyonlu elek,vibro götürücü, vibrasyon konveyör,vibro konveyör telektromanyetik götürücü, vibrasyonlu götürücü, çift cidarlı vibrsayon konveyör, boru tipi vibroo konveyör,vibrayonlu konveyör