DOSERAY

DEPOLAMA-DOZAJ-TRANSFER  

 

Sultan Makina Ltd.Sti.

+90-226 353 21 21

Çalışma Saatleri: 08.30-17.30 Ctesi:08.00-13.00

silotop zero

Silo Filtresi

 

 

SİLOTOP VE SİLOTOP ZERO FİLTRE

Selefi olan SILOTOP R03 yeni versiyon silo filtresidir.Genellikle çimento silolarında kullanılan ve yapı sektörünün vazgeçilmez ekipmanlarından biridir.Ekonomik, fonksiyonel ve yaygın olması ile silotop serisi hep dikkati çekmiştir.Silotop R03 standart 24m2 ile üretilirken SILOTOP ZERO , 14m2 ve 24m2 seçenekleri ile üretilmektedir.

Bir önceki versiyonları gibi yine polyplet kartuşları ile satışa sunuluyor ve apasitesine göre 4 veya 7 adet kartuş ile geliyor.Silotop serisi filtreler 3 adet patlaç valf barındırlar. Bu özellikle kullanılacak prosese göre , zaman zaman standart Wamflo ve Wameco filtrelere göre daha ekonomik bir çözüm oluduğu görülmektedir.

Vakum prosesleri hariç tüm atmosferik ve basınç altındaki proseslerde (toz yapısı, hava debisi, kimyasal vs özellikler uygun ise) kullanılabilir.
Bizler bu bilgi ve nosyon eşliğinde Wam'ın tüm filtre ve ekipmanlarını WAMEURASIA partnerliğinde OEM olarak ülkemiz sanayicilerine sunmaktayız.

     sİLOTOP

WAM-SILOTOP® FİLTRE KULLANIM ALANLARI

-Çimento Siloları,-Kalsit Siloları,-Alçı Siloları,-Proses PVC,Toz Depolama Siloları için uygun bir silo filtre tipidir.Üç yollu selenoid vanalı,Korozyona mukaivim aluminyum hava kollektörü, Menteşeli rahat açılır kapak tipi ile rahat filtre elemanı değiştirme.POLYPLEAT,Eliptik Torbalı,Yuvarlak torbalı ve Yuvarlak kartuşlu filtre tipi.
WAM-DRYBATCH®-DUSTSHAKE® FİLTRE KULLANIM ALANLARI
Proses Filtresi olarak genellikle yüksek temizleme alanlından dolayı tercih edilmelidir.45-70m2 arasında temizleme alanına sahiptir.Üzerindeki yüksek debili fanı ile fabrika içi veya yüksek kapasiteli toz emişi için kullanılabilir.Klepe Hava Kilidi,Helezonla toz boşaltmaya uygundur.
WAM-WAMAIR® FİLTRE KULLANIM ALANLARI
-Çimento Siloları
-Kalsit Siloları
-Alçı Siloları
-Proses PVC,Toz Depolama Siloları

TOZSUZLAŞTIRMAPROSESLERİ

Tasarım ve imalatlarımızdaki ana prensip,  endüstriyel tesisler için yüksek dayanıma sahip ürünler üretmektir.

WAM 
FİLTRE SİSTEMLERİ

filtre kartuş
 • WAM SILOTOP FİLTRE KULLANIM ALANLARI
  -Çimento Siloları
  -Kalsit Siloları
  -Alçı Siloları
  -Proses PVC,Toz Depolama Siloları
  WAM Silotop Silo Filtre ve Genel Özellikleri
  SILOTOP SERIES R03 Silo üstü 800mm çap
  POLYPLEAT Filtre Kartuşları
  Jet Temizleme Modülü, Elktronik Timer
  Flanşlı kolay takılabilir ve rijit yapı,Rahat sökülebilir filtre kartuşları
  3 lü selenoid valf grubu
  AISI304 paslanmaz inox filtre gövdesi

 • SİLOTOP-WAMECO-HOPPERJET-WAMFLO-WAMAIR-WAMECO-DUSTSHAKE Wamgroup-Italy ve Türkiye ithalatçısı WAM EURASIA Makinanın in tescilli markasıdır.

  Etiketler:wam filtre,wam silotop,wamflo,wam filtre yedek,wam satış,wam silotop, wameco, silotop zero, zero silo filtre, çimento silo filtresi, çimento silosu filtresi
DAHA FAZLASI