DOSERAY

DEPOLAMA-DOZAJ-TRANSFER  

 

Sultan Makina Ltd.Sti.

+90-226 353 21 21

info@doseray.com

torex seviye sensörü

torex

Silo, bunker seviye ölçümü, TOREX Spa level  indicator.Katı akışkan seviye kontrolünde etkin çözüm.

torex seviye sensörü

Ex Alan Seviye Çözümleri

Wam, torex silo ve toz akışkan ekipmanları ve seviye ölçümü,vibrasyonlu sensörler,  ex alanlar için uygulamalar...torex seviye sensörü torex® Seviye Sensör Çözümleri 

TOREX Rotorlu, çatal vibrasyonlu, kapasitif seviye sensörleri, genellikle silolarda (kapalı hacimlerdeki katı akışkanların ölçülmesinde) ve bunkerlerde kullanılır. Doluluk oranının tespitini sağlayan sensörleri 220V-24V DC-AC gibi voltaj seçeneklerine sahiptir. Bunun yanında tork ayarı ve çatal-dalma boyları ile kullanıcıya istenilen noktanın tam olarak ölçülmesini sağlar.ILTC0 -ILtd0 başlıca prosesler için tercih edilen modelleridir. Tüm torex seviye sensörlerinin, kullanılacağı bölgenin Ex özelliğine göre ATEX versiyonları da mevcuttur. Rotorlu seviye sensörleri 1 devir/dakika ile çalıştıklarından dolayı çabuk algılanmanın istenmediği bölgelerde (kapasitif sensörlerin göz kırpması problemi) kullanılırlar. Özellikle katı akışkanlar da bu öncelikli tercih sebebidir. Çift pal uygulaması ile de hassasiyetin arttırılması söz konusu olabilir. -200mbar vakum , +100mbar basınç ve -20,+80C aralığında çalışabilir.

Neden Torex Vibrasyonlu Seviye Sensörü Kullanmalıyız?

Bunun yanında ilv serisi çatal vibrasyonlu sensör yardımı ile yüksek basınç,yüksek vakum  gibi durumlara sahip olan  proseslerde de güvenli bir şekilde seviye ölçümü yapılır. Bu yüzden prosesin kritiklik durumuna göre , daha hayati önem taşıyan bölgelerde ayarlanabilir vibrasyonlu seviye sensörü kullanımı tercih edilir. Vibrasyonlu sensörler, bayraklı seviye sensörlerine göre daha fazla korunma sistemine ve iç sistemlere sahiptirler bu yüzden güvenlik oranı,tepki süreleri bayraklı olan modellere göre daha fazladır. Bunun yanında bayraklı seviye sensörlerinde elevatör yada pnömatik hatlardan darbeler gelebilir ,  bu darbelerde bayrağa yada çok küçük güçlerde çalışan motora zarar verip arızaya olur.Özellikle suya maruz kalması ,CIP prosedürü olan proseslerde de bu gibi durumların çözümü vibrasyonlu sensörler şeklindedir.


TOREX ITLC0,ILtd ,ILT, ILV  

Torex Rotorlu, Bayraklı Seviye Sensör Kataloğu torex iLtd seviye sensörü

Vibrasyonlu çatal  sensör kataloğu torex llv sensor

 

 

 

 

 

 

 

 

TOREX Ölçüm Çözümleri

Güvenilir bunker,silo, katı akışkan seviye ölçüm çözümleri. Ayarlanabilir hassasiyet ve dalma boyları, EX bölgeler için ATEX geniş ürün yelpazesi. Spesifik prosesler şiçin özel vibrasyonlu sensörler.

 

 

TOREX SENSÖR KULLANIM ALANLARI

torex seviye göstergesi
TOREX ILVtorex ilv sensör, ilva

 • -Çimento Siloları
  -Kalsit Siloları
  -Alçı Siloları
  -Proses PVC,Toz Depolama Siloları
 • -Çeşitli bunker ve içinde katı akışkan bulunan kapalı hacimler

 • Seçenekler:
  220v ,48V, 24v, dc-ac geniş aralıklı besleme voltajı
  500,1000mm uzatılabilir mil
 • EX ortamlar için kullanılan zone sınıfına göre geniş ürün yelpazesi.
 • Daha çabuk algılaması için çift pal uygulaması
 • Özellikleri:
 • Kullanım Kılavuzu atex seviye sensörü
 • ATEX SEVİYE SENSÖRLERİatex seviye sensör

 • ILT 24V WS ATEX II 1/2 D "dust EX" ILTA0AX  
  ILT 48V WS ATEX II 1/2 D "dust EX" ILTA0BX
  ILT 115V WS ATEX II 1/2 D "dust EX" ILTC0AX
  ILT 230V WS ATEX II 1/2 D "dust EX" ILTC0BX
  ILT 24V GS ATEX II 1/2 D "dust EX" ILtd0AX


 • TOREX Wamgroup-Italy ve Türkiye ithalatçısı WAM EURASIA Makinanın tescilli markasıdır.
 • torex seviye sensör

  Etiketler: seviye sensörü satış,wam ex alanlar için seviye sensörleri, atex seviye sensörü, vibrastonlu atex seviye sensörü, torex seviye sensörü, bayraklı seviye sensörü ,seviye sivici,  motorlu seviye sensörü,torex seviye şalteri, torex level sensor, torex level probe, torex silo seviye indikatörü,torex probe, seviye sensörü, silo seviye sensörü,ILV seviye sensörü, bunker seviye sensörü, rotorlu seviye sensörü,vibrasyonlu seviye sensörü, torex ilv vibrasyonlu seviye sensörü, rotorlu seviye sensörü,silo seviye sensörü,TOREX Spa level  indicator,vibrasyonlu seviye sensörleri
DAHA FAZLASI