doseray

DEPOLAMA-DOZAJ-TRANSFER  

 

SULTAN MAKİNA LTD.ŞTİ.?

+90-226 353 21 21

Çalışma Saatleri: 08.00-17.00

ypnömatik elek, hat tipi elek

Pnömatik Elek

Pnömatik taşıma sistemi ile birlikte çalışan otomatik eleme sistemleri.

mikro dozaj

Seperatörler

Taşıma yada depolama yaparken prosesiniz yabancı maddelerden arındırma yöntemleri.

Hat tipi pnömatik elek

Depolama yaparken veya depolamadan sonraki mekanik, pnömatik nakil proseslerinde kullanacağınız hammaddelerinizi mıknatıs ve merkezkaç kuvveti ile çalışan pnömatik eleklerde eliyor ve prosesinize temizlenmiş olarak işleme hazır hale getiriyoruz. Silolara silobas ile mal doldurulurken kullanılan elektipi ile proses çalışırken kullanılan elek tipi(yanda) birbirinden farklı yapıdadır. Eleklerimiz özellikle gıda ve kimya proseslerinde sıklıkla kullanılan cinstendir. Elek kapasitesi elek delik aralığı ile direkt olarak orantılıdır. 550mikrona kadar eleme kapasitesine sahip olan eleklerimiz, prosesin durumuna göre istenilen delik çapına göre revize edilebilir. Bunun yanında bu tür eleklerin en büyük problemi olan elek telinin patlama,yırtılma riski konstrüksiyonundan dolayı söz konusu değildir.


PDF KATALOG

Silo eleği

Prosese girecek ürünler eğer dökme olarak alınıyorsa proses girişinde de kapasiteyi engellemeyecek şekilde kabaca elenebilir. Sabit ama yüksek geçirgenliğe sahip olan bu eleklerin ana kullanım amacı çok büyük parçaların siloya girmesini engellemektir.

F_

 

Özel Dizayn Elekler

Toz yada granül formundaki katı akışkan hammaddelerinizi prosesinize girmeden santrifüj tipi elekler ile yabancı maddelerden arındırıyoruz.


Prosesesinizi Kontrol Altında Tutun

elek

Spesifik İmalatlar

Kolay temizleme, kolay bakım, kendi kendine otomatik boşaltma, gıda,kimya proseslerine uygun, basınç ve vakum altında çalışmaya uygun, 1ton/saat -10ton/saat kapasite, 500-1500mikron aralığında eleme aralığında özel imalatlar.

 

 

  • Etiketler:pnömatik hat eleği, un eleği, silo eleği, vakum elek, basınç elek, pnömatik taşıma elek, pnömatik, taşıma, elek,un eleği, un eleği, şeker eleği, pnömatik taşıma sırasından hammadde eleme, ipek elek, ipek un eleği