doseray

DEPOLAMA-DOZAJ-TRANSFER  

 

SULTAN MAKİNA LTD.ŞTİ.?

+90-226 353 21 21

Çalışma Saatleri: 08.00-18.00

ypnömatik elek, hat tipi elek

Pnömatik Elek

 

mikro dozaj

Seperatörler

Hat tipi pnömatik elek

Depolama yaparken veya depolamadan sonraki mekanik, pnömatik nakil proseslerinde kullanacağınız hammaddelerinizi mıknatıs ve merkezkaç kuvveti ile çalışan pnömatik eleklerde eliyor ve prosesinize temizlenmiş olarak işleme hazır hale getiriyoruz. Silolara silobas ile mal doldurulurken kullanılan elektipi ile proses çalışırken kullanılan elek tipi(yanda) birbirinden farklı yapıdadır. Eleklerimiz özellikle gıda ve kimya proseslerinde sıklıkla kullanılan cinstendir. Elek kapasitesi elek delik aralığı ile direkt olarak orantılırı. 550mikrona kadar eleme kapasitesine sahip olan eleklerimiz istenilen delik aralıklarına kadar da arttırılabilir.


PDF KATALOG

Silo eleği

Prosese girecek ürünler eğer dökme olarak alınıyorsa proses girişinde de kapasiteyi engellemeyecek şekilde kabaca elenebilir. Sabit ama yüksek geçirgenliğe sahip olan bu eleklerin ana kullanım amacı çok büyük parçaların siloya girmesini engellemektir.

_

F_

 

Özel Dizayn Elekler

Prosesinizin durumuna göre aşınmaya karşı , sıcaklığa duyarlı, yüksek kapasiteli vs özelliklerde spesifik çözümler üretiyoruz.

Prosesinizi
Kontrole Edin

elek

Tüm boru çaplarına ve kapasitelere göre spesifik imalatlar....

 

 

  • Etiketler:pnömatik hat eleği, un eleği, silo eleği, vakum elek, basınç elek, pnömatik taşıma elek, pnömatik, taşıma, elek,un eleği,