DOSERAY

DEPOLAMA-DOZAJ-TRANSFER  

 

Sultan Makina Ltd.Sti.

+90-226 353 21 21

Çalışma Saatleri: 08.30-17.30

sultan makina

FİRMAProfili

 • Firmamız  gıda (un, ekmek, bisküvi,şeker,kakao,nişasta, mısır, kepek …) ilaç,boya,kimya, yapı kimyasalları,plaStik üreticileri için anahtar teslim depolama-dozaj ve transfer prosesleri imal etmektedir.  Ürününüzü veya yarı mamülünüzü oluşturan hammaddelerin (katı akışkan toz ve granüller,likitler) depolanması için silolar ve tanklar , pnömatik, mekanik transfer sistemleri, dozajlama ve tartım sistemleri ana iştigal konusudur.

  DOSERAY Sultan makina firmasının tescilli markası olup ürünler genellikle bu marka ile sunulmaktadır. DOSERAY, üretimini reçete sistemi ile gerçekleştiren tüm tesislerin (başta gıda,boya,ilaç….) proseslerini oluşturan likit, toz veya granül formundaki katı akışkan malzemenin dozajlanması ve standart kalitede üretim yapılması sağlayan otomasyon sistemlerini tasarlayıp devreye alırken bir çok imalatı da yanında gerçekleştirir. Bunlar başlıca,  paslanmaz depolama hazneleri (bunkerler , Paslanmaz Silo, Toz Tutucu Seperatörler, Big Bag boşaltma,dolum sistemleri, Karıştırıcılar, Rotary Valve, Hava Kilitleri, Yön Klepeleri, Diverter Valve, Siklon, Boru helezon, U helezon, helezon konveyör çeşitleri, Mikro dozaj,Octabin boşaltma, liner bag boşaltma, Manuel torba boşaltma üniteleri, Azalma yöntemi ile dozaj (Loss in weight feeder), Loadcell uygulamaları, Toz toplama filtre prosesleri, Pnömatik elek, borulama ve transfer hatlarının montajı şeklindedir.

  Adı geçen tüm dozajlama sistemleri PLC ,Panel ve Bilgisayar kontrollü olarak gerçekleştirilmekte ve tesisler komple bir otomasyonla kontrol altına alınmaktadır.

  Bunun yanında Sultan Makina 2009 yılı itibari ile WAM - WAMGROUP un tüm silo ve silo emniyet ekipmanları,vibratörleri,helezonlarıı, silo filtre ve yedekleri,Yönlendirme valfleri,alışkanlaştırıcı çözümleri de firmamız bünyesinde ülke sanayisinin hizmetine sunulmaktadır.
 • sultan makina üretim
 • Her ne kadar yerli imalatçıları ve imalatı desteklemeyi , Türk bayrağını tüm dünyada dalgalandırmayı hedeflesek  de , spesifik prosesler de,  konusunda uzman global firmaların ürünlerini kullanmayı ,  özellikle yurtdışına ihraç edilen ürünler için daha uygun görüyoruz.  Müşterilerin yedek parça ve sarf malzemeleri konusunda sıkıntı çekmemesi ve üretici firmaya bağlı kalmaksızın oluşabilecek arızaları giderecek aksiyonu gösterecek tasarımlar,  her zaman hedeflerimizin içinde olmuştur. WAM ve OLİ ürünlerini kullanmamızın ana sebebi genellikle bu olmuştur.
 • türkiye

  Etiketler:wam,wamgroup,wam filtre,wam silo,wam silo ekipmanları,sultan makina,sultan makine,Sultan Makina San. Sultan Makina San.tic.Ltd, sultan makine san.tic, yalova sultan makina, yalova sultan makine, sultan makina, sultan makine, wam,