doseray

DEPOLAMA-DOZAJ-TRANSFER  

 

SULTAN MAKİNA LTD.ŞTİ.

+90-226 353 21 21

Çalışma Saatleri: 08.00-17.00

sultan makina

FİRMAProfili

 • Sultan Makina başta gıda (ekmek, bisküvi,şeker,kakao,nişasta, mısır, kepek …) ilaç,boya,kimya, yapı kimyasalları,plastik üreticileri için prosesler tasarlamakta ve devreye almaktadır. Ürününüzü veya yarı mamülünüzü oluşturan hammaddelerin depolanması için silolar ve tanklar daha sonrasında ise prosesi oluşturan likitler flowmetreler yardımıyla yada kütlesel olarak ölçerek, toz yada granül yapıdaki hammaddeleri ise pnömatik olarak hava ile taşıdıktan sonra dozajlama işlemlerine kadar tüm ara işlemleri Sultan Makina bünyesinde ve mühendisliğinde yapmaktayız.

  Sultan Makina, Üretimini reçete sistemi ile gerçekleştiren tüm tesislerin (gıda,boya,ilaç….) proseslerini oluşturan likit, toz veya granül malzemenin dozajlanması ve standart kalitede üretim yapılması sağlayan otomasyon sistemlerini tasarlamak ve devreye almak Paslanmaz toplama hazneleri, Paslanmaz Silo,Tank, Bunker İmalatı, Toz Tutucu Seperatörler, Big Bag boşaltma,dolum sistemleri, Karıştırıcılar, Rotary Valve, Hava Kilitleri, Yön Klepeleri, Diverter Valve, Siklon, Boru helezon, U helezon, helezon konveyör çeşitleri, Mikro dozaj,Octabin boşaltma, liner bag boşaltma, Manuel torba boşaltma üniteleri, Loadcell uygulamaları, Toz toplama filtre prosesleri, borulama ve transfer hatlarının montajı başlıca faaliyet alanlarımız içinde yer almaktadır.

  Adı geçen tüm dozajlama sistemleri PLC ,Panel ve Bilgisayar kontrollü olarak gerçekleştirilmekte ve tesisler komple bir otomasyonla kontrol altına alınmaktadır.

  Sultan Makina ,dozajlama sistemleri olarak da DOSERAY markasıyla hazırladığı tüm ürünleri doğrudan, hızlı ve uygun koşullarda sizlere sunmaktan kıvanç duymaktadır.

  Bunun yanında Sultan Makina 2009 yılı itibari ile WAM - WAMGROUP un tüm silo ve silo emniyet ekipmanları,vibratörleri,helezonlarıı, silo filtre ve yedekleri,Yönlendirme valfleri,alışkanlaştırıcı çözümleri de firmamız bünyesinde ülke sanayisinin hizmetine sunulmaktadır.
 • sultan makina üretim
 • Her ne kadar yerli imalatçıları ve imalatı desteklemeyi , Türk bayrağını tüm dünyada dalgalandırmayı hedeflesek  de , spesifik prosesler de,  konusunda uzman global firmaların ürünlerini kullanmayı ,  özellikle yurtdışına ihraç edilen ürünler için daha uygun görüyoruz.  Müşterilerin yedek parça ve sarf malzemeleri konusunda sıkıntı çekmemesi ve üretici firmaya bağlı kalmaksızın oluşabilecek arızaları giderecek aksiyonu gösterecek tasarımlar,  her zaman hedeflerimizin içinde olmuştur. WAM ve OLİ ürünlerini kullanmamızın ana sebebi genellikle bu olmuştur.
 • türkiye

  Etiketler:wam,wamgroup,wam filtre,wam silo,wam silo ekipmanları,sultan makina,sultan makine,sultan makina san. sultan makina san.tic.ltd, sultan makine san.tic, yalova sultan makina, yalova sultan makine, sultan makina, sultan makine, wam,