DOSERAY

DEPOLAMA-DOZAJ-TRANSFER  

 

Sultan Makina Ltd.Sti.

+90-226 353 21 21

Çalışma Saatleri: 08.30-17.30

wam filtre, proses filtresi

Toz Tutma Sistemleri

 

wam filte, wam jet pulse filtre

Filtre Sistemlerİ

Silo ve bunkerlere yönelik 1-48m2 temizleme alanlı toz tutma prosesleri.

Neden WAM® Filtreyi Tercih Etmeliyiz?

Filtre elemanları ve filtre prosesleri tamamı ile belli bir mühendislik çalışması sonucunda açığa çıkmaktadır. Kullanılacak filtrenin tipi, modeli, doğru ürün seçimi proses ile  ilgili bir durumdur. Filtre seçiminde en çok karşılaşılan problem, tek tip filtre elemanın her yerde kullanılması şeklindedir. Aslında burada doğru olan uygun filtre ve filtre medyasının doğru bir mühendislik ile seçip kullanmaktır. Wam bu konuda gerekli olan tüm çeşitliliği bize sağlamaktadır. Her ne kadar ilk bakışta ithal olarak görülse de. Ömrü, düzenli çalışması ve sorunsuz çalışmasının getirdiği zaman tasarrufu , gereksiz insan gücü düşünüldüğünde tercih nedeni olduğu aşikardır. Özellikle kritik noktalarda, yeni proje ve tasarım çalışmalarındaki açık CAD/CAM desteği ve yedek parçanın temini de söz konusu olduğunda dünyanın 53 ülkesinde çok yaygın olarak kullanılan WAM , tercih edilen  markaların başında gelmektedir .Özellikle Ex bölgelerde ve patlayıcı, parlayıcı hammaddelerin seperasyon proseslerinde tüm filtreler ATEX versiyona sahiptir. WAM, prosesinizin özelliğine göre endüstriyel tesisler için yüksek dayanıma sahip geniş atex sertifikalı filtre ürün yelpazesine sahiptir.


Bizler bu bilgi ve nosyon eşliğinde Wam'ın tüm filtre ve ekipmanlarını WAMEURASIA partnerliğinde OEM bayii olarak ülkemiz sanayicilerine sunmaktayız.

 

WAMFLO              sİLOTOP              HOPPERJET

WAM-SILOTOP®  FİLTRE ÖZELLİKLERİ

-Çimento Siloları,-Kalsit Siloları,-Alçı Siloları,-Proses PVC, kül, çimento, petrokok, Toz Depolama Siloları için uygun bir silo filtre tipidir.Üç yollu selenoid vanalı,Korozyona mukavim aluminyum hava kollektörü, Menteşeli rahat açılır kapak tipi ile rahat filtre elemanı değiştirme.POLYPLEAT,Eliptik Torbalı,Yuvarlak torbalı ve Yuvarlak kartuşlu filtre tipi.
WAM-DRYBATCH®-DUSTSHAKE® FİLTRE KULLANIM ALANLARI
Proses Filtresi olarak genellikle yüksek temizleme alanlından dolayı tercih edilmelidir.45-70m2 arasında temizleme alanına sahiptir.Üzerindeki yüksek debili fanı ile fabrika içi veya yüksek kapasiteli toz emişi için kullanılabilir.Klepe Hava Kilidi,Helezonla toz boşaltmaya uygundur.
WAM-WAMAIR® FİLTRE KULLANIM ALANLARI
-Çimento Siloları
-Kalsit Siloları
-Alçı Siloları
-Proses PVC,Toz Depolama Siloları

WAM-WAM WAMECO® FİLTRE (Fanlı-Fansız)
-Yukarıda adı geçen tüm proses silolarında kullanılabileceği gibi fanlı olarak bunker,mixer üstlerinde de kullanılıp tozun emilmesini sağlar böylece toz ortama yayılamaz.
Ayrıca WAMECO,WAMFLO,HOPPERJET,WAMFLO serisi filtreler, uygulamaya göre ATEX olarak da temin edilebilir.Bunun yanında tüm filtrelerimiz FDA onaylı gıda proseslerinde kullanılacak şekilde çeşitlilik göstermektedir.

WAM-HOPPERJET® KULLANIM ALANLARI

Küçük filtreleme alanından dolayı rijit bir yapıya sahiptir.Genellikle bunker üstlerinde, Dozaj kefelerinde veya negatif basınç barındırmayan kaplar da kullanılabilir.Atmosferik ve basınç altındaki basit uygulamalar için uygundur.

hopper jet


WAM-WAMFLO® FİLTRE KULLANIM ALANLARI
Genellikle yüksek filtreleme yüzeyi ve düşük yükseklikler için tercih edilir.Proses Filtresi-Silo filtresi olarak ve Negatif Basınç ve Pozitif basınç hatlarında hava tahliyesi için kullanılabilir.Üç yollu selenoid vanalı,Korozyona dayanıklı  aluminyum hava kollektörü, Menteşeli rahat açılır kapak tipi ile rahat filtre elemanı değiştirme.POLYPLEAT,Eliptik Torbalı,Yuvarlak torbalı ve Yuvarlak kartuşlu filtre tipi.


SİLO FİLTRE SİSTEMLERİ

filtre kartuş
 • WAM SILOTOP FİLTRE KULLANIM ALANLARI
  - Çimento Siloları
  - Kalsit Siloları
  - Alçı Siloları
  - Proses PVC, Toz Depolama Siloları
  WAM Silotop Silo Filtre ve Genel Özellikleri
  SILOTOP SERIES R03-Zero Silo üstü 800mm çap
  POLYPLEAT Filtre Kartuşları
  Jet Temizleme Modülü, Elktronik Timer
  Flanşlı kolay takılabilir ve rijit yapı,Rahat sökülebilir filtre kartuşları
  3 lü selenoid valf grubu
  AISI304 paslanmaz inox filtre gövdesi

 • SİLOTOP-WAMECO-HOPPERJET-WAMFLO-WAMAIR-WAMECO-DUSTSHAKE Wamgroup-Italy ve Türkiye ithalatçısı WAM EURASIA Makinanın in tescilli markasıdır.

  Etiketler:wam filtre,wam silotop,wamflo,wam filtre yedek,wam satış,wam silotop, wameco, hopper jet, hopperjet,wam filtre yedek kartuş, çimento filtresi, çimento filtre, cimento filtre, cimento filtresi, kuru maya filtresi, çimento silo filtresi, çimento silosu filtresi, kalsit silo filtresi, silo üstü filtre, silo üzeri filtre, kül silo filtresi,silo jet filtre, soda silo filtre,silobas filtresi, un filtresi, şeker silo filtresi, silo filtresi
DAHA FAZLASI