DOSERAY

DEPOLAMA-DOZAJ-TRANSFER  

 

Sultan Makina Ltd.Sti.

+90-226 353 21 21

info@doseray.com     ROTARY VALVE ENGLİSH

Hakkımızda

Endüstriyel Tesisler için Özel Prosesler

SULTAN MAKINA LTD -DOSERAY olarak ana iştigal konumuz,  Continious ve batch üretim yapan endüstriyel tesisler için depolama-transfer-dozaj ve filtrasyon proseslerini tasarlamak ve uygulamaktır.

Profesonel, dinamik  ekibimiz;  yılların verdiği bilgi, tecrübe ve beceri ile ülkemizin bayrağını gururla dünyanın dört bir yanında dalgalandırmaktan onur duymaktadır.

 

 

 

Hikayemiz

Ne Zaman ve Nasıl Başladık?

1992 yılında başlayan üretim hikayesi.2005 yılı itibari ile endüstriyel prosesler için çözümlere doğru evrilmeye başlamış, öncelikli iştigal konusu olan pnömatik transfer prosesleri yanında çeşitli yan üretimleri ihtiyaç haline  getirmiştir. Bunlara başlıca toz tutma , filtrasyon sistemleri mekanik taşıma, dozaj, otomasyon gibi ana başlıklar altında şekillenmiştir. Günümüze geldiğimizde ise  neredeyse kendi içinde ana iştigal konusundaki bir çok yan  ekipmanı da yapma kabiliyetine sahip bir seviyeye ulaşılmıştır.

 • Firma Profili
 •  

  Gelişmeler...

  Wam EURASIA ailesi Türkiye ofisi ve fabrikasını açması ile WAM-OLİ-TOREX markalalarının uygulamalarını yapmaya başladık.

  ULUSLARARASI PROJELER

   İhracatın yanında endüstriyel prosesler için yurtdışı global firmalara proje bazında imalatlar yapmaya başladık.

   

   

   

  Niçin Biz?

  Yaptığımız işi biliyoruz.

  Bildiğimiz işi yapıyoruz. KOBİ ölçeğinde ama yaptığı işi bilen , bu konuda belli birikime , detay mühendisliğe sahip olan dinamik ve genç bir ekibiz. Her işi değil sadece tecrübeli olduğumuz proses ve ekipmanları imal edip bu konuda gelişmelere ayak uydurmak için gayret sarfediyoruz. Tabii ki mühendisliğin gereği olan öngöremediğimiz hatalar yapıyor ve bunlardan kendimize ders çıkarak daha doğru,teknolojik ve yenilikçi ürünler imal ediyoruz.

  DOSERAY

  BİZE DAİR

  • Görevimiz

   Ülke ve insanlık menfeati için kaliteli üretim ve müşteri ihtiyacını  karşılayacak ürünler geliştirmek.

  • Ana İlkemiz

   İhtiyaçların karşılanmasında emniyet, ekonomi ve estetiğin göz önünende bulundurmak ve bu esasa göre üretim yapmak.

  • Sertifikasyon

   Standartların gereklilikleri doğrultusunda imal edilen tüm ekipmanlar ve prosesler için akredite kurumlar ile irtibat halinde olarak ,üretim aşamalarını buna uygun hale getirerek sertifikalı kaliteli, güvenli dünya standartlarında ürünler imal etmek.

    

    

   Tedarik zincirimizde yer alan tüm operasyonların hukuka ve etik kurallarına uygun şekilde yürümesini sağlamak.
   Ayrım gözetmeksizin tüm tedarikçilerimizle samimi, dürüst, saygılı, adil, tarafsız ve şeffaf iş ilişkileri kurmak; tedarikçi seçimi dahil olmak üzere tüm tedarik faaliyetlerinin adil sürdürülmesini sağlamak ve tedarikçilerimize karşı yükümlülüklerimizi zamanında yerine getirmek.

   Politikamız


   Tedarik zincirimizde yer alan paydaşlarımıza, sürdürülebilirlik ve kurumsal sosyal sorumluluk bilinci konusunda örnek olacak yaklaşımlarda bulunarak çevre ve toplum için sürdürülebilir bir tedarik zinciri kültürü oluşturmak.
   Sürekli iyileştirmenin sağlanması için tedarikçilerimizle işbirliği içerisinde bulunarak geri bildirim ve örnek uygulama paylaşımları konusunda tedarikçilerimizi teşvik etmek.

  SOSYAL

  SORUMLULUK

  Dünya üzerinde savaş, iç çatışma, doğal afet, hastalık, yoksulluk, kuraklık gibi sebeplerle mağdur olmuş milyonlarca insan hayat mücadelesi veriyor. Muhtaç ve mazlum durumdaki herkesin insani ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen vakıf ve derneklere firma olarak destekliyoruz.

  .

          

  Müşterİlerİmİz

   Proje çok uzun sürdü, aksiliklerde çıktı ama sonunda tüm proses çalıştı. Azmin zaferi...
  Tecsa/Romania

  Şakir aydoğan

  Yabancı topraklarda, yaptıkları işlerle ülkemizin bayrağını dalgalandırdıkları için teşekkür ediyorum. Cezayir/Palmary

  GÜRAY YALÇIN

  türkiyeazarbeycan bayrak