DOSERAY

DEPOLAMA-DOZAJ-TRANSFER  

 

SULTAN MAKİNA LTD.ŞTİ.

+90-226 353 21 21

Çalışma Saatleri: 08.30-17.30

franz mensch

İş güvenliği

İş güvenliği ekipmanları,,eldivenler, tek kullanımlık ürünler.

hygrostar,franz mensch

Hygrostar

İş Güvenliği Ekipmanları Ve ürünleri

HYGROSTAR 45 yıllık tecrübesi, 3.000'e yakın ürün çeşitliliği ile Avrupanın en donanımlı iş güvenliği tedarikçi ve üreticisidir.  Hygrostar, her ne kadar bir çok sektöre hizmet verse de, ülkemiz de genellikle iş güvenliği, tek kullanımlık ürünler ile öne çıkmaktadır. Özellikle işletmelerin cinsine göre koruyucu eldiven gözlük, önlük, iş kıyaferleri en çok tercih edilenler arasındadır. Ürün gamı oldukça zengin olduğundan ürünler hakkındaki bilgiyi PDF kataloğumuzu indirerek edinebilirsiniz.

HYGROSTAR PDF KATALOG HYGROSTAR

 

Tek kullanımlık gıda gastronomi ve otel ekipmanları

Hijyen dostu üretim, gıda endüstrisinde mutlak bir zorunluluktur! Franz Mensch serisi, gıda üretimi, işlenmesi ve ticareti için en yüksek kalitede çok çeşitli tek kullanımlık hijyen ürünleri sunmaktadıryen dostu üretim, gıda endüstrisinde mutlak bir zorunluluktur! Franz Mensch serisi, gıda üretimi, işlenmesi ve ticareti için en yüksek kalitede çok çeşitli tek kullanımlık hijyen ürünleri sunmaktadır..

franz-mensch franz mensch

Bakım ve Hastane Ürünleri

Franz Mensch ürün yelpazesi, yaşlılar, hastaneler, bakım evleri ve engellilere yönelik tesislerde ve ambulans hizmetlerinde yüksek kaliteli hasta bakımı için yüksek kalitede tek kullanımlık hijyen ve iş güvenliği ürünleri sunmaktadır.

franz-mensch

 

 

Sanayii ve el sanatları ürünleri

Franz Mensch ürün yelpazesi, özellikle iş güvenliği, endüstriyel hijyen ve iş yerinde kişisel güvenlik (PPE) ürünleri olmak üzere endüstri ve ticaret için çok sayıda farklı kaliteli ürünü sunmaktadır.

franz-mensch


 

NEDEN HYGROSTAR?

Konusunda lider tedarikçi olması, zengin ürün çeşitliliği ve kalitesi ile tüm dünyada tercih edilen bir iş güvenliği ekipmanları markasıdır.Ürünlerinin standardı ve kalitesi her zaman tercih nedeni olmuştur.