doseray

DEPOLAMA-DOZAJ-TRANSFER  

 

SULTAN MAKİNA LTD.ŞTİ

+90-226 353 21 21

Çalışma Saatleri: 08.00-17.00

silo, paslanmaz silo, un silosu

Silo İmalatı

 

un silosu, şeker silosu

gıda siloları

Aluminyum Silo Çözümleri Nedir?

Öz
Alu
Dış mekanlarda, büyük depoama alanlarında kullanılan AlMg3 Aluminyum Silolar 1.500mm çaptan 4.000mm çapa kadar imal edilebilmektedir. Çift cidarlı, Taş yünü yalıtımlı, su ısıtmalı proseslerde kullanılabilir. Standart Silolarımızda Filtre,Gemici Merdiveni,Alt Üst Menhol, Doldurma boru giriş nozulları,.Seviye Sensör girişli silolar imalatlarımız içinde yer almaktadır.


Neden Aluminyum Silo ?

Bilindiği üzere Silo materyali aluminyum çeliğe göre daha az özgül ağırlığa sahip olması ve silo yükü ve konstrüksiyon açısında işletmelerin proseslerine göre tercih edilebilir. Aluminyum siloları dayanımı, depolanacak malzemenin korozifliğine, cinsine, dökme yoğunluğuna ve iç dış ortamda konumlanmasına göre doğru seçilmesi gerekir.

 

PDF KATALOG

dış mekan siloları

Genellikle Paslanmaz çelik veya Aluminyumdan mamül, etekli,ayaklı silo olarak imal edilebilir.

***LİKİTLERİN DEPOLANMASI
Genellikle Paslanmaz çelikten mamül depolanacak olan likitin karakterine göre ceketli,çift cidarlı, sempantinli,bombeli,konikli,menhollü ve prosese uygun ölçülerde her türlü tank imalatını yapmaktayız. Daha sonra dozajlanacak likiti buradan alarak istenilen miktarda hedef bölgeye en uygun bir şekilde taşımaktayız. Glikoz, lesitin, invert şeker,likit maya konusunda uygulamalarımız mevcuttur.

Depolama Yöntemleri

Her ne kadar ilk bakışta basit gibi görünse de spesifik özelliklere ve  sahip olan bu hammaddeler depolanması, sevki ve dozaj işlemleri belli bir mühendislik ve tecrübe gerektirmektedir.Başarılı ve konusunda tecrübeli personelimizle avrupa ve ülkemizde kurduğumuz bir çok proses, uzun yıllardır kesintisiz çalışmasıyla kendisini akredite etmiştir.

DEPOLAMA

kaplin, coupling
Dış mekanlarda, büyük depolama alanlarında kullanılan Silolar AISI 304 Paslanmaz Silolar, Paslanmaz Tanklar 1.500mm çaptan 4.000mm çapa kadar imal edilebilmektedir. Çift cidarlı, Taş yünü yalıtımlı, su ısıtmalı proseslerde kullanılabilir. Standart Paslanmaz Silolarımızda Filtre, Gemici Merdiveni,Alt Üst Menhol, Doldurma boru giriş nozulları,.Seviye Sensör girişleri seçenek olarak sunulmaktadır.

  • Etiketler:.un silosu, şeker silosu, pvc silosu, glikoz tankları, likit tanklar, hammadde depolama siloları, trevira silolar, bez silolar, bez un silosu, bez şeker silosu,paslanmaz silo,
    paslanmaz silolar, paslanmaz silo, paslanmaz silo imalatı,silo imalatı,un silosu imalatı,un silosu imalatçıları, şeker silosu ,şeker silosu imalatçıları,un siloları imalatçıları, paslanmaz tank, paslanmaz tank,un silosu tipleri,un silosu imalatçı firmalar,un silosu yapımı,un silosu üreticileri,silo imalatı,silo imalatı,paslanmaz tank, paslanmaz tank imalatı